Alpin Eco Chalet-1_1024_cut
Alpin Eco Chalet-1_1024_cut
ALPIN ECO CHALET & WELLNESS

РЕСТОРАН

Смачного!

Обстановка закладу сприяє розслабленню та надихає, у нас завжди затишно та весело. А ввічливий та привітний персонал завжди допоможе у виборі страви із різноманітного меню нашого ресторану.

    Поживна і смачна їжа – ознака карпатської гостинності. Для нас важливо, щоб ви відчували себе комфортно та були задоволені нами. Меню «Alpin Eco Chalet» підготовлено з акцентом на традиційні гуцульську та  турецьку кухні. Серед перших страв обов’язково слід скуштувати український борщ або грибну юшку з карпатських грибів.

    Ми готуємо виключно натуральні та свіжі страви та ніколи не подаємо своїм гостям готові напівфабрикати. Для приготування будь-якої страви ми беремо тільки свіжі екологічно чисті продукти, куплені в місцевих фермерів. Саме тому відвідувачі ресторану можуть бути впевнені у високій якості їжі, яку вони замовляють.

    Тут ви можете снідати, обідати й вечеряти, як самому, так і зі своєю сім’єю або друзями. Сюди можна прийти в будь-якому настрої і з будь-якою метою: влаштувати незвичайне побачення, обговорити ділову пропозицію або ж просто провести спокійний вечір у дружньому колі. Ви будете в захваті від смачних страв та гостинної атмосфери нашого ресторану!

Перегляд Меню